יש לך שאלה?

ריכזתי כאן כמה מהשאלות שאולי מעניינות אותך. את תמיד מוזמנת גם להתקשר ולשאול אותי

ליווי במהלך ההריון

חבילת ליווי לידה כוללת 3 פגישות מקדימות (פגישת היכרות + 2), את הליווי עצמו במהלך הלידה ופגישה אחת נוספת לאחר הלידה. 

לידה היא אירוע אינטימי ואישי מאוד. חשוב לי להכיר אותך ואת המלווה שלך ללידה על מנת שנרגיש כמה שיותר בנוח ביחד. בנוסף, לקראת הלידה אנחנו עושים תיאום ציפיות, עבודה על תנוחות לידה, הכנת תוכנית לידה והכנה רגשית. הפגישות המקדימות חשובות מאוד ליצירת תהליך הוליסטי ושלם ולשפר את החיבור בינינו בזמן הלידה. 

מגע הוא חלק בלתי נפרד מליווי לידה, וחשוב שנתרגל ביחד מגע משותף. בנוסף לתרגול התנוחות אני מעניקה לך גם עיסוי שיאצו מרגיע המכין את הגוף ללידה. 

ליווי במהלך הלידה

אישית אני מאמינה שלכל יולדת צריכה להיות תומכת לידה שנמצאת איתה, דואגת לה ועוזרת לה, בין אם מדובר בלידה טבעית או לידה מאולחשת עם אפידורל. דווקא האפידורל מטעה – היולדת ניראית רגועה ונינוחה אבל בתוך הגוף שלה הסערה נמשכת. הידע  והנסיון שלי מאפשרים לי לדעת איך לתת לך את מה שאת צריכה  כדי לעבור לידה בריאה וטובה, עם או בלי אפידורל.

לרוב זה תלוי ביולדת, למרות שההעדפה שלי היא לפגוש אתכם בבית החולים, בייחוד אם מדובר בלידה שנייה ומעלה שנוטה להתקדם מהר יותר מלידה ראשונה. 

אני מלווה את היולדת בכל בית חולים שתבחר. מכיוון שרוב היולדות שאני מלווה הן מאשדוד והסביבה בתי החולים העיקריים הם אסותא אשדוד, ברזילי, קפלן, אסף הרופא, איכילוב ותל השומר ולניאדו. 

אני שם בשבילך, לתמוך, ללוות ולסייע. יחד עם זאת, למרות שיש לי ידע מעמיק ונרחב בתחום המילדות, אין לי הכשרה כאחות או כרופאה ושיקול הדעת הרפואי הוא הקובע בסופו של דבר (כמובן שלך כיולדת יש תמיד יכולת לסרב או לבקש חוות דעת נוספת). כמו כן, הצוות הרפואי מתקשר אך ורק עם היולדת והמלווה שלה, ואני כדולה לא רשאית להתערב. בפועל, הודות להכנה שנעשה יחד במפגשים המקדימים נוכל להתכונן ללידה בהתאם לרצונות ולציפיות שלך מהלידה ולהיערך נכון להתנהלות מול הצוות הרפואי. 

זה חשש לגיטימי ומובן. בני זוג שרוצים להיות פעילים בלידה חוששים שאם תהיה דולה בחדר הם יהפכו למיותרים. במפגשים המקדימים אנחנו לומדים להכיר אחד את השנייה ואני מבינה בדיוק מה הצורך שלכם בזמן הלידה. כדולה אני דואגת לא רק ליולדת אלא גם למלווה שלא תמיד יודע כיצד לעזור, או מה כדאי לעשות עכשיו. חשוב לי לשמור על האינטמיות שלכם במהלך הלידה ולזוז הצידה כשצריך. 

אני מלווה אתכם במהלך כל הלידה, ועד לשעתיים אחרי סיומה, עוזרת לך בהתאוששות, הנקה ראשונה והתארגנות למעבר למחלקה.

תשלום

התשלום מחולק לשניים: במעמד החתימה על הסכם העבודה יש להעביר 2 המחאות, אחת לפירעון מיידי והשנייה לפירעון לאחר הלידה. 

ביטול הסכם ניתן בתנאים מסויימים בלבד בהתאם לחוזה שנחתם.

לא, התשלום הינו גלובלי עבור ליווי לידה, בין אם היא אורכת שעתיים ובין אם 24 שעות. ייתכן ובמידת הצורך אפעיל דולת גיבוי לאחר פרק זמן מסויים אולם זה לא ישנה מבחינת התשלום. 

עלות פגישת היכרות היא 150 ש”ח. במידה ותהיי מעוניינת שאלווה אותך עלות הפגישה תקוזז מהעלות הכוללת. 

ליווי לאחר הלידה

מאוד חשוב לי לראות אותך אחרי הלידה, להכיר את התינוק או התינוקת שנולדה ולשמוע מה שלומך. אחרי לידה אנחנו לא עושות עיבוד לידה מלא אבל כן חשוב לדבר על מה שהיה, לנסות לעכל ולקלוט את החוויה. בנוסף אני אנסה לעזור לך עם התחושות שעולות בך, רגשיות כמו גם גופניות כמו למשל תפרים, גודש בחזה, הנקה וכו’.

כמובן! הקשר שנוצר בינינו לא נפסק ביום אחד, ואת תמיד מוזמנת להתקשר ולהתייעץ איתי גם אחרי הלידה בנושא הורות ראשונית וטיפול בתינוק או התינוקת.

יש לך עוד שאלות?

בכל שאלה או תהייה שעולה לך את מוזמנת להתקשר או לשלוח לי הודעה, אפשר גם דרך הפייסבוק.