וואו, מאיפה להתחיל?

הי, אני שרה, אמא לשתי בנות נהדרות, דולה ומדריכה הכנה ללידה, מוסמכת מאמאלדת בשיתוף אגף המילדות בבית חולים לניאדו.

לא, זה לא מספיק. אולי לחזור ממש אחורה?

הי, אני שרה, נולדתי בפאריס ועליתי לארץ כילדה קטנה. גדלתי ברמת השרון ואחרי שהתחתנתי עברתי לגור בארה”ב שם גם נולדה בתי הבכורה. מאז שחזרנו לארץ אני גרה באשדוד.

אוקי, קצת טכני. איפה הרגש?

מאז ומתמיד הייתי מחוברת לעולם של נשיות, פריון, הריון ולידה. הנושא הזה ריתק וריגש אותי עוד כשהייתי ילדה. רצה הגורל והתחתנתי עם מומחה לפוריות. כמובן שהידע והניסיון של בן זוגי האהוב הכניסו מימד נוסף לכל הרצון שלי ללמוד על התחום. תוסיפו לזה כמה שנים קשות של ניסיונות להרות (כן, הסנדלר הולך יחף…) ותגיעו איתי לצומת חיים ברורה-  אני חייבת לעסוק בזה. זה התשוקה שלי, זה המקום הטבעי שלי, זה הדבר שאני יודעת עליו הכי הרבה בעולם. לא הייתה מישהי אחת מהחברות שלי שלא אמרה “יו, איך מתאים לך להיות דולה” כשסיפרתי להן על ההחלטה להפוך את התשוקה למקצוע. זה היה כל כך ברור מאליו.

הרבה יותר טוב. ומה עכשיו?

עכשיו יש לי את הזכות ללוות נשים בהריון ובמהלך הלידה שלהן. אני מאמינה בכוח שלך ללדת, בידע הקיים בתוכך להכיל את תינוקך, לגדל אותו וללדת אותו בשמחה ובאהבה. אני כאן בשביל לתמוך בך. את יכולה לקרוא יותר על העשייה שלי ועל המחשבות שלי במגוון נושאים שקשורים בהריון ולידה בבלוג שלי. את יכולה גם פשוט להתקשר ולדבר איתי, אשמח להכיר אותך גם!

שרה