הי, אני שרה, אמא לשתי בנות נהדרות, דולה ומאמנת הוליסטית לנשים סביב היריון ולידה מוסמכת מאמאלדת, בשיתוף אגף המילדות בבית חולים לניאדו. מאז ועד היום רכשתי עוד הרבה הכשרות בתחום והיד עוד נטויה.

מאז ומתמיד הייתי מחוברת לעולם של נשיות, פריון, היריון ולידה. הנושא הזה ריתק וריגש אותי עוד כשהייתי ילדה. רצה הגורל והתחתנתי עם מומחה לפוריות… כמובן שהידע והניסיון של בן זוגי  הכניסו מימד נוסף לכל הרצון שלי ללמוד על התחום. תוסיפו לזה כמה שנים קשות של ניסיונות להרות (כן, הסנדלר הולך יחף…) ותגיעו איתי לצומת חיים ברורה-  אני חייבת לעסוק בזה! זה התשוקה שלי, זה המקום הטבעי שלי, זה הדבר שאני יודעת עליו הכי הרבה בעולם. לא הייתה מישהי אחת מהחברות שלי שלא אמרה “יו, איך מתאים לך להיות דולה” כשסיפרתי להן על ההחלטה להפוך את התשוקה למקצוע. זה היה כל כך ברור מאליו.

עכשיו יש לי את הזכות ללוות נשים בהיריון ובמהלך הלידה שלהן. אני מאמינה בכוח שלך ללדת, בידע הקיים בתוכך להכיל את תינוקך, לגדל אותו וללדת אותו בשמחה ובאהבה ואני כאן בשביל לתמוך בך.

את יכולה לקרוא יותר על העשייה שלי ועל המחשבות שלי במגוון נושאים שקשורים בהריון ולידה בבלוג שלי. את יכולה גם פשוט להתקשר ולדבר איתי, אשמח להכיר אותך גם!

הצצה לדברים שאני עושה

עקבי אחרי והישארי מעודכנת בסדנאות, קורסים ואירועים מיוחדים: