ברוכה הבאה ונעים להכיר!

אני שרה, אמא לשתי בנות נהדרות, דולה ומטפלת הוליסטית לנשים סביב היריון ולידה. אני מוסמכת מטעם אמאלדת, בשיתוף אגף המילדות בבית חולים לניאדו ובהדרכת גילה רונאל ואירית פלקוביץ האגדיות. מאז ועד היום רכשתי עוד הרבה הכשרות בתחום (והיד עוד נטויה) בהן הכשרת Holistic Birth, ספינינג בייביס, התשובה האנטומית של מרכז שפרה, פשוט ללדת, יוגה היריון בהכשרת The Dolphine Method, מדריכת הנקה, מטפלת מיינדפולנס ועוד.

מאז ומתמיד הייתי מחוברת לעולם של נשיות, פריון, היריון ולידה. הנושא הזה ריתק וריגש אותי עוד כשהייתי ילדה. רצה הגורל והתחתנתי עם מומחה לפוריות… כמובן שהידע והניסיון של בן זוגי הכניסו מימד נוסף לכל הרצון שלי ללמוד על התחום. תוסיפו לזה כמה שנים קשות של ניסיונות להרות (כן, הסנדלר הולך יחף…) ותגיעו איתי לצומת חיים ברורה- אני חייבת לעסוק בזה! זה התשוקה שלי, זה המקום הטבעי שלי, זה הדבר שאני יודעת עליו הכי הרבה בעולם. לא הייתה מישהי אחת מהחברות שלי שלא אמרה "יו, איך מתאים לך להיות דולה" כשסיפרתי להן על ההחלטה להפוך את התשוקה למקצוע. זה היה כל כך ברור מאליו.

היום יש לי את הזכות ללוות נשים בהיריון ובמהלך הלידה שלהן. אני מאמינה בכוח שלך ללדת, בידע הקיים בתוכך להכיל את תינוקך, לגדל אותו וללדת אותו בשמחה ובאהבה ואני כאן בשביל לתמוך בך ולהיות איתך לאורך כל הדרך.

שרה גרשון - הדולה

עכשיו יש לי את הזכות ללוות נשים בהיריון ובמהלך הלידה שלהן.

אני מאמינה בכוח שלך ללדת, בידע הקיים בתוכך להכיל את תינוקך, לגדל אותו וללדת אותו בשמחה ובאהבה ואני כאן בשביל לתמוך בך.