ההיריון מתקדם ואת כבר חושבת על הלידה… איך תעברי אותה? איך זה יהיה? איך תוכלי להתמודד עם כל הלא נודע? בדיוק בשביל זה אני כאן!

למה לקחת דולה
רוצה לשמוע עוד? השאירי פרטים ואחזור אלייך

מחקרים שהשוו בין לידות עם דולה לעומת לידות ללא דולה מצאו הבדלים אמיתיים בתוצאות הלידה:

  • תמיכה של דולה מפחיתה ב40% את הסיכוי לניתוח קיסרי.

  • לנשים שילדו בליווי דולה היו לידות קצרות יותר ב-25% לעומת נשים ללא דולה.

  • חווית לידה רכה יותר, נעימה ומכילה לעומת נשים שחוו תחושות של טראומה וחוסר שליטה.
שרה גרשון הדולה

בין אם מדובר בלידה ראשונה שאת לא באמת יודעת למה לצפות או שזו כבר לידה שנייה או שלישית, בין אם את מתכננת לידה טבעית, או לידה עם אפידורל ובין אם לידה קיסרית – דולה מוסמכת ומנוסה תוכל לעזור לך להגיע ללידה האופטימאלית עבורך ועבור תינוקך.

תחשבי על מי שאת רוצה שיהיה איתך בחדר לידה. בן זוג, אמא, אחות, חברה? למרות הקשר הריגשי החזק בינך לבין המלווה שתבחרי, לא תמיד המלווה שלך יכול לתת לך את התמיכה לה את זקוקה באמת.

כדולה  אני עברתי הכשרה מקצועית, יש לי ידע נרחב במיילדות, הבנה והיכרות מעמיקה עם תהליך הלידה והסביבה הרפואית בבית החולים. כבוגרת אמאלדת בבית חולים לניאדו והודות להכשרות מקצועיות נוספות שעברתי יש לי טכניקות שונות לשיכוך כאבים, הרגעה וקידום הלידה. ההכשרה שלי מאפשרת לי ללוות אותך רגשית וגופנית כבר במהלך ההיריון, כמובן בלידה עצמה וגם אחריה.

אז כששואלים אותי מה דולה עושה אני עונה – מה שצריך!
אני שם לתמוך בך באופן שמתאים לך אישית, כדי שתוכלי להתפנות כל כולך ללידה שלך 

מה כולל תהליך הליווי שלי?

כשאנחנו ניפגש בלידה אני רוצה שנרגיש בנוח אחת עם השנייה. שאכיר אותך, באמת. שתדעי שאת יכולה לסמוך עלי. בשביל זה צריך לייצר אינטימיות ולכן הליווי מתחיל כבר בהריון, במהלכו אנחנו מכירות, נפגשות ומתכוננות יחד, וביחד עם המלווה שלך מתגבשים להיות צוות מנצח:

למעשה מרגע שהחלטת שאני הדולה שלך אני מלווה אותך וזמינה בשבילך לשאלות והתייעצויות. מתי שתצטרכי. בזמן הלידה אני שם איתך, בין אם את מעוניינת בלידה עם אפידורל או לא, הליווי והתמיכה שלי יעזרו לך לעבור חווית לידה חיובית יותר.

אני מלווה לידות במגוון בתי חולים לרבות אסותא אשדוד, קפלן, אסף הרופא, איכילוב ותל השומר. 

אשמח לשמוע ממך, השאירי הודעה או התקשרי 054-7899867