למה לך לקחת דולה ללידה שלך?

"אם דולה הייתה תרופה, זה פשוט היה לא אתי שלא לתת אותה"

לא רק המחקרים מראים את זה, כל אישה שעברה לידה עם דולה יכולה להעיד על זה. כן, לידה היא חוויה אישית מאוד, וכל אישה חווה אותה אחרת ולכן לא כל דולה תתאים לכל אישה. אבל החוויה של כל לידה באשר היא יכולה להשתפר במידה ניכרת כשיש איתה דולה.

5/5

מחקרים שהשוו בין התנהלות של לידות עם דולה לעומת לידות של נשים שהגיעו ללא דולה מצאו הבדלים אמיתיים בתוצאות הלידה,  כמו למשל:

  • תמיכה של דולה מפחיתה ב40% את הסיכוי לניתוח קיסרי.
  • לנשים שילדו בליווי דולה היו לידות קצרות יותר ב-25% לעומת נשים ללא דולה.
  • חווית לידה רכה יותר, נעימה ומכילה לעומת נשים שחוו תחושות של טראומה וחוסר שליטה.
ליווי דולה שרה גרשון אפידורל

בין אם מדובר בלידה ראשונה שאת לא באמת יודעת למה לצפות או שזו כבר לידה שנייה או שלישית, בין אם את מתכננת לידה טבעית, או לידה עם אפידורל ובין אם לידה קיסרית – דולה מוסמכת ומנוסה תוכל לעזור לך להגיע ללידה האופטימאלית עבורך ועבור תינוקך.

תחשבי על מי שאת רוצה שיהיה איתך בחדר לידה. בן זוג, אמא, אחות, חברה? למרות הקשר הריגשי החזק בינך לבין המלווה שתבחרי, לא תמיד המלווה שלך יכול לתת לך את התמיכה לה את זקוקה באמת.

כדולה  אני עברתי הכשרה מקצועית, יש לי ידע נרחב במיילדות, הבנה והיכרות מעמיקה עם תהליך הלידה והסביבה הרפואית בבית החולים. כבוגרת אמאלדת בבית חולים לניאדו והודות להכשרות מקצועיות נוספות שעברתי יש לי טכניקות שונות לשיכוך כאבים, הרגעה וקידום הלידה. ההכשרה שלי מאפשרת לי ללוות אותך רגשית וגופנית כבר במהלך ההיריון, כמובן בלידה עצמה וגם אחריה.

אז כששואלים אותי מה דולה עושה אני עונה “מה שצריך”!
אני שם לתמוך בך כדי שאת תוכלי להתפנות כל כולך ללידה שלך ולתינוק או התינוקת שלך.

מה כולל תהליך הליווי שלי?

כשאנחנו ניפגש בלידה אני רוצה שנרגיש בנוח אחת עם השנייה. שאכיר אותך, באמת. שתדעי שאת יכולה לסמוך עלי. בשביל זה צריך לייצר אינטימיות ולכן הליווי מתחיל כבר בהריון, במהלכו אנחנו מכירות, נפגשות ומתכוננות יחד, וביחד עם המלווה שלך מתגבשים להיות צוות מנצח:

למעשה מרגע שהחלטת שאני הדולה שלך אני מלווה אותך וזמינה בשבילך לשאלות והתייעצויות. מתי שתצטרכי. בזמן הלידה אני שם איתך, בין אם את מעוניינת בלידה עם אפידורל או ללא כל אלחוש, הליווי והתמיכה שלי יעזרו לך לעבור חווית לידה חיובית יותר.

אני מלווה לידות במגוון בתי חולים לרבות אסותא אשדוד, קפלן, אסף הרופא, איכילוב ותל השומר. 

מבוטחות מכבי שלי, כללית פלטינום, לאומית זהב ומאוחדת שיא זכאיות להחזרים  על ליווי דולה, שווה לך לבדוק מה הזכאות שלך להחזר!

יש לך עוד שאלות? רוצה לתאם פגישת היכרות? צרי קשר, אשמח להכיר אותך!