ההיריון מתקדם ואת כבר חושבת על הלידה… איך תעברי אותה? איך זה יהיה? איך תוכלי להתמודד עם כל הלא נודע? בדיוק בשביל זה אני כאן!

לידה היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייה של אישה. זוהי חוויה גופנית, רגשית ונפשית. חוויה טוטאלית. באירוע מכונן כזה, את צריכה לדעת שיש לך על מי לסמוך: אני אהיה הדולה שלך ואתמוך בך במהלך שעות של צירים, אעזור לך פיסית ורגשית בכדי להקל עלייך.

מחקרים שהשוו בין לידות עם דולה לעומת לידות ללא דולה מצאו הבדלים אמיתיים בתוצאות הלידה:

  • תמיכה של דולה מפחיתה ב40% את הסיכוי לניתוח קיסרי.

  • לנשים שילדו בליווי דולה היו לידות קצרות יותר ב-25% לעומת נשים ללא דולה.

  • חווית לידה רכה יותר, נעימה ומכילה לעומת נשים שחוו תחושות של טראומה וחוסר שליטה.
שרה גרשון הדולה

אז כששואלים אותי מה דולה עושה אני עונה – מה שצריך!
אני שם לתמוך בך באופן שמתאים לך אישית, כדי שתוכלי להתפנות כל כולך ללידה שלך 

מה כולל תהליך הליווי שלי?

כשאנחנו ניפגש בלידה אני רוצה שנרגיש בנוח אחת עם השנייה. שאכיר אותך, באמת. שתדעי שאת יכולה לסמוך עלי. בשביל זה צריך לייצר אינטימיות ולכן הליווי מתחיל כבר בהריון, במהלכו אנחנו מכירות, נפגשות ומתכוננות יחד, וביחד עם המלווה שלך מתגבשים להיות צוות מנצח:

פגישה ראשונה (שעה):

מפגש היכרות בו נכיר ונבדוק את הכימיה והחיבור בינינו. אני ארחיב עלי, על ארגז הכלים שלי והאני מאמין, על ההכשרות שלי והגישה שלי ללידה. אתם תספרו לי עליכם, על הציפיות שלכם מהלידה, על הצורך שלכם בדולה וביחד נדייק את תוכנית הלידה שלכם איתה תוכלו לצאת לדרך.

אם החלטתם שאני הדולה שלכם אני אז זמינה בווטסאפ ובטלפון לכל שאלה, עדכון או התייעצות. מכאן אנו נמשיך לתיאום שאר מפגשי ההכנה –

פגישה שנייה (שעתיים):

נפגש אצלכם בבית למפגש הכנה ללידה מרוכז בו נעבור על כל הדברים שחשוב לנו לדייק ביחד לקראת הלידה, כולל איך להתמודד עם הצירים, נשימה ותנועה, מה כל אחד מאיתנו עושה בכל שלב, איך להתנהל נכון בחדר לידה וכו'. כמובן שהמפגש מותאם לך אישית, בין אם את מתכננת לידה אפידורלית או טבעית, אם זו לידה ראשונה או חוזרת וכיו"ב.

פגישה שלישית (שעתיים):

נפגש אצלכם למפגש הכנה נוסף בו נתרגל התמודדות עם צירי הלחץ והשלב השני של הלידה, תרגילים מומלצים לאיזון העובר באגן, הכנת הגוף ללידה והתמודדות רגשית עם התהליך. 

פגישה רביעית (שעה וחצי):

ניפגש למפגש מסכם לקראת הלידה, בו תוכלי לבחור בין עיסוי היריון מרגיע לקראת הלידה  או בין מפגש הדרכת הנקה. נסכם את התהליך ונתרגש ביחד לקראת המפגש בחדר הלידה.

ליווי בלידה

ביחד נקבל החלטה מתי יוצאים לבית החולים, אני כמובן זמינה טלפונית לאורך כל השלב הראשוני בבית. בחדר לידה אני מלווה אתכם עם כל הכלים והניסיון שלי במטרה לאפשר לך חווית לידה טובה, רגועה ובטוחה יותר.

מעגל אימהות לאחר הלידה

לאחר הלידה ניפגש למעגל אימהות בזום למפגש בו נוכל להעלות תחושות וחוויות מהלידה, לדבר על ההחלמה שלך, על הנקה וכל מה שחשוב לנו אחרי לידה.

 

*ניתן להוסיף פגישות בתוספת תשלום בהתאם לצורך לפני או אחרי הלידה

אני מלווה לידות במגוון בתי חולים לרבות אסותא אשדוד, קפלן, אסף הרופא, איכילוב ותל השומר. 

למה לקחת דולה