בטיפול הוליסטי אנחנו מסתכלות במקביל על כל השכבות בהוויה של האדם –  גוף, נפש, נשמה וסביבה, שיחד יוצרים את השלם.

בבסיס הגישה נמצאת האמונה שהחיבור בין כל השכבות הללו, המפגש הבלתי אמצעי עם כל אחת ואחת מהן, הוא המפתח לחיים מאוזנים, שלווים ובריאים יותר. 

באמצעות כלים אימוניים, NLP, מדיטציה, תפילה, טיפול אנרגטי ומגע, על בסיס התוכנית HOLISTIC LIFE אותה פיתחה גילה רונאל מורתי האהובה, וכמובן  מסע הגיבורה, כל אלו יחד חוברים למסע טיפולי מרגש ומעמיק שיעזור לך לגלות את עצמך מחדש. 

עיבוד לידה וטיפול הוליסטי

מה זה עיבוד לידה?

נשים רבות נותרות עם משקעים לא פתורים לאחר לידה. תחושות כמו “מה יכלתי לעשות אחרת”, “אולי הייתי צריכה לבחור הפוך”. רגשות אשמה, ספקות, בושה. לפעמים תחושה של כישלון או של תקיפה. לפעמים זה דווקא תחושות חיוביות אבל האישה לא מצליחה לתעל אותן ולסדר אותן בראש והכל מציף אותה. 

בעיבוד לידה אנחנו עושות בדיוק את זה – קודם כל סדר. ואז להבין מה היה. מה קרה. להתבונן בשכבות בכל הכלים העומדים לרשותנו, כל אחת ומה שמתאים לה. 

זה יכול להיות מפגש בודד וזה יכול להיות סדרה שלמה של מסע הגיבורה. את מחליטה מה את רוצה. 

אני מזמינה אותך להגיע אלי לפגש עיבוד לידה כדי לתת לתחושות שאין להם שם מקום. כדי לעזור לך להתמודד עם שאלות או כאב ולתת ללידה מקום של כבוד בליבך. בין אם את כמה שבועות אחרי לידה ובין אם את כמה שנים. זה לא משנה בכלל את העווצמה של הרגשות. 

חשוב לי להדגיש שאין לי הכשרה פסיכולוגית ו/או עבודה סוציאלית. במידה ואראה כי יש צורך בטיפול פסיכולוגי עקב החוויות שאת נושאת בתוכך אפנה אותך לאשת מקצוע מתאימה. 

הטיפול הינו טיפול רגשי על בסיס כלים אימוניים ומטרתו להעצים אותך ולשחרר אותך מתחושות לא נעימות.

מעוניינת לדעת עוד על ליווי הוליסטי סביב משברי חיים או לתאם פגישת עיבוד לידה? דברי איתי!